Skip links
Zobacz
Przeciągnij

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Petros Tovmasyan

Prawnik, politolog, MBA, absolwent Uniwersytety Śląskiego, absolwent MBA na Akademia WSB & EY. W latach 2013-2015 członek zarządu Klubu Jagiellońskiego ds. Oddziałów regionalnych. Publicysta, kwartalnik pressje, Wpolityce, Wsieci, Nowy Obywatel, Teologia Polityczna. Od 14 lat manager w trzecim sektorze, od 2014 prezes zarządu Spółdzielni Socjalnej Piast, od 2015 prezes zarządu Instytutu Pracy i Edukacji. Koordynator projektów strategicznych realizowanych dla administracji rządowej MSZ, MSWIA, MS, MRPIPS, MC. Doradca kluczowy OWES Śląski Klaster Ekonomii Społecznej i Solidarnej.

Maciej Malik

Prawnik, filozof, przedsiębiorca, menadżer trzeciego sektora z 10-letnim doświadczeniem w koordynowaniu projektów oraz 7-letnim doświadczeniem w prowadzeniu organizacji pozarządowych. Od 2015 roku Prezes Stowarzyszenia Instytut Roździeńskiego, fundator i prezes Fundacji Ius Et Civis. Prowadził szkolenia z zakresu zarządzania projektami i koordynowania działań oraz szkolenia dla koordynatorów projektów w ramach Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży, organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Doświadczony koordynator i trener w wielu obszarach.

Maciej Szostak

Student politologii w Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na Uniwersytecie Śląskim, koordynator Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Katowicach, koordynator i współzałożyciel sekcji e-sportowej AZS Uniwersytetu Śląskiego w latach 2018-2020, członek Rady Samorządu Studenckiego Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na Uniwersytecie Śląskim w latach 2017-2020, uczestnik Akademii Liderów Rzeczypospolitej, uczestnik cyklu „Spotkania z Mistrzem” organizowanych przez Fundację Polska Wielki Projekt.

Maciej Miąsko

Adwokat, wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gliwicach. Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz socjologię na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Posiada 3-letnie doświadczenie w doradzaniu podmiotom ekonomii społecznej.

Adrian Misiak

Politolog, ekspert ds. bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego, ze szczególnym uwzględnieniem stosunków międzynarodowych. Autor publikacji naukowych dotyczących polityki międzynarodowych. Ukończył Akademię Dyplomacji, staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Wyróżniony przez Rektora Uniwersytetu Śląskiego jako jeden z 24 najlepszych absolwentów w 2020 roku. Pracuje w Klastrze Innowacji Społecznych jako kierownik ds. projektów międzynarodowych.

Piotr Czarnojańczyk

Prawnik, absolwent MBA na Akademia WSB & EY, nieetatowy członek zarządu Powiatu Zawierciański, członek Rady Programowej TVP Katowice, ekspert ds. zarządzania finansami w trzecim sektorze. Od 6 lat nadzoruje kluczowe projekty zarówno krajowe, samorządowe i europejskie. Dyrektor OWES Śląski Klaster Ekonomii Społecznej i Solidarnej. Ekspert w zakresie audytu i controllingu finansowego dla PES i NGO.

Paulina Zalewska

Specjalista ds. komunikacji wizualnej w biznesie, realizuje projekty marketingowe i kampanie społeczne dla podmiotów Klastra Innowacji Społecznych.

Kamil Iwanicki

Historyk, silesianista, absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskim. Pasjonat historii sztuki, architektury i etnologii. Koordynator projektów kulturalnych Gliwickiej Mapy Tajemnic, Familoki i Śląskie Stwory i Potwory.

Robert Kłosowski

Adwokat, MBA, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Doradzał w zakresie spraw prawnych zarządom kilkudziesięciu NGOs. Od 6 lat na co dzień wspiera młode organizacje pozarządowe z terenu województwa śląskiego.

🍪 Niniejsza strona wykorzystuje do prawidłowego działania pliki cookies.